Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oświetlnie wnętrza - czasem działa a czasem nie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oświetlnie wnętrza - czasem działa a czasem nie

    marektbg patrząc na przód Twojego samochodu odnoszę wrażenie, że ta chromowana listwa będzie tam pasować.
    Sam się nad taką zastanawiam, ale najpierw chcę upolować czarne halogeny.

  • #2
    Oświetlnie wnętrza - czasem działa a czasem nie

    Szukałem na forum ale wyskakują mi same porady tunerów od diód led

    Może jest jakieś standardowe miejsce w którym mógłbym poszukać zanim pojadę do elektryka? Auto ma prawie 15 lat więc izolacja mogła się gdzieś rozlecieć...
    Czasami dzieciak czyta w czasie jazdy i mu zgaśnie a czasem w ogóle nie da się zapalić.

    Z góry dzięki za pomoc
    ___________
    Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

    Komentarz


    • #3
      Oswitlenie wnetrza zapala ci sie po otwarciu drzwi? Tzn. Kopertowki w drzwiach i lampka w podsufitce? Jeśli nie to winne mogą być zimne luty lub krancowka w zamku. Jest temat na forum.
      jesli wszystko w porządku to musisz sprawdzic polaczenia wszystkich kostek i psiknac np wd40

      Komentarz


      • #4
        czasami się zapala a czasami nie...
        ___________
        Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

        Komentarz


        • #5
          To według mnie wina zamka. Najlepiej podepnij kompa, pokaze ci ktory do naprawy lub ewentualnie do Link tematów na forumo zimnych lutach i awari krancowek w zamkach.typowa usterka aut z grupy vag.p

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez pawloo84
            To według mnie wina zamka. Najlepiej podepnij kompa, pokaze ci ktory do naprawy lub ewentualnie do Link tematów na forumo zimnych lutach i awari krancowek w zamkach.typowa usterka aut z grupy vag.p
            No dobra poszukam ale może za mało opisałem problem
            jak zaskoczy oświetlenie z przodu to lampki do czytania z tyłu działają a jak nie zaskoczy to te lampki też nie działają o one z drzwiami już chyba nie są powiązane?
            ___________
            Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

            Komentarz


            • #7
              Link

              może to ci pomoże

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X